Med njimi sta bila tudi podjetje Formator in OOZ Nova Gorica. Ekipa Formator se je teka udeležila že četrto leto zapored, letos pa je zbrala največ članov doslej – od najmlajših do odraslih sodelavcev. Organizatorji so jo celo izpostavili kot največjo skupino letošnjega dogodka. Številni člani ekipe so pretekli 10 kilometrov, nekateri več kot 15, dva pa celo več kot 20 oziroma 50 krogov po 400 metrov. Dogodka se je udeležil tudi del ekipe OOZ Nova Gorica, ki je skupaj z drugimi tekači prispeval k uspešni izvedbi in podpori dobrodelni akciji. Takšni dogodki dokazujejo, da podjetništvo ni povezano le z ustvarjanjem gospodarske vrednosti, temveč tudi z družbeno odgovornostjo, povezovanjem in pripravljenostjo pomagati skupnosti.

